Co řekli o albu The Open Door

20. června 2007 v 14:06 | ChciplaKrisa |  Rozhovory
AMY: Ihned po skončení turné, které se už brzo rozjede se opět stáhneme a začneme psát pro další nahrávání. Opravdu se těším až začneme znovu vystupovat, vždyť už je to dva roky, kdy to bylo naposled. Chybí mi pocity, které cítím na jevišti, energie každého, kdo v tu chvíli cítí to "samé". Nabíjí mě to silou.
Na novém albu uslyšíte hodně změn, které se odehrály v mém životě. Je zralejší. Myslím si, že jsem se zlepšila. Taky jsem se stala odvážnější. Nebojím se dělat spoustu věcí, ze kterých, jak si myslím, jsem se na předchozích nahrávkách měla rozpaky a bála jsem se toho. Po hudební stránce jsme zkusili spoustu nových věcí. Připadá mi, že nové album má víc duši, vě více směrech. Nejvíc to přikládám tomu, že do toho dávám to, co opravdu cítím a co je pro mě pravdivé. Jako například první singl-Call me when you're sober, je takřka nemožné si špatně vyložit text. Jako bych něco opravdu chtěla říct a to jsem taky řekla. Můžete se na to dívat jinak, to je si myslím, typické pro texty mnou psané. Můžete to použít ve svém životě, až třemi způsoby, a právě tímto směrem se spousta textů ubírá.
Někdy chci opravdu něco sdělit a to jsem udělala a nemůžete se před tím schovat, a na to jsem pyšná.
Lithium je bezpochyby metafora. Cítíla jsem se, jako bych byla zamilovaná do svého smutku, tak se cítím často. Šla jsem hluboko právě do této nálady, když jsem psala hudbu a není to příliš depresivní, zkrátka mi to není tak cizí. Právě tehdy jsem se rozhodla, že začnu být volnější a šťastnější, myslím, že jsem se změnila a posunula se zase dál.
Good enough mě vystrašila. Myslím, že se jí docela bojím. Je podivná. Bylo úžasné ten song napsat a přinést na stůl, když jsme nahrávali album, protože je opravdu skutečný a skutečně jsem psala to, co cítím a pro jednou to nebylo nešťastné nebo uvězněné nebo smutné nebo utrápené. Bylo to veselé a řekla jsem "Dobře, napsala jsem veselý song, kluci, budete ho nenávidět." A oni se do něj zamilovali stejně tak, jako já. Je to poslední píseň, kterou jsem napsala pro The open Door, je opravdu skvělé, že je na něm jako poslední, protože je v něm všechno, čím jsem prošla.
TERRY: Hodně věcí na albu se nám opravdu stalo. Evropské turné, které jsem podstoupil s kapelou a viděl jsem, jak skvělá tahle skupina je a být tak daleko od domova bylo opravdu parádní.
JOHN: "All that I'm living for", když jsem psal pro tuhle píseň, uchovalo se mi v mysli, co všechno pro mě Evanescence vlastně znamená. Byl jsem okolo celou tu dobu. Ačkoliv jsem toho pro první album moc nenapsal, hrál jsem ty songy roky, takže si myslím, že zde jsou všechny podtexty, toho, co se stalo na posledním albu, ale jsou tvrdší.
TERRY: Já mám nejradši píseň Your star, a Střízlivého (CMWYS) mám nejradši jako singl.
ROCKY: Moct dělat to, co miluju, každý den, a moct podporovat mou rodinu tím, že dělám to, co dělám rád, nemůžete se ptát na víc, než je skutečné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama